Telif Bildirimi ve Kitap Kaldırma İstekleri İçin
Ailemde Huzur İstiyorum

Kategori: Eğitim Yazar: Saliha Erdim Yayınevi: Hayat Yayınları

Ailemde Huzur İstiyorum

Tanıtım Bülteni
“Ateşi, kıvılcımken söndürmeli!”Ailemde Huzur İstiyorum…İnsan ailede var olur…Ailede anne-baba ve çocuklar vardır…Aile insanın büyüdüğü, beslendiği yerdir, kökleridir…Yuvanın sıcaklığı, nereye gidilirse gidilsin, aranan ve özlenen bir değerdir…Aile dünyaya gelmenin eşiği, insan olmanın beşiği ve insanlığın geleceğidir…* * *Her insan, içinde daha iyi bir insan saklar. Söz ve davranışlarımızla o iyi insanı açığa çıkarabiliriz. Bir insanın kendini iyi hissetmesi, dünyanın iyiye gitmesine katkıdır. Bir çift güzel söz, insanın dengesini yerine getirebilir.İnsanlar arası ilişkilerde sıkıntı çıkması kaçınılmazdır. Bu sıkıntılar aile bireyleri arasında yaşandığında tüm hayatımızı etkiler. Yaşanan sıkıntıların sebebini herkes önce kendinde aramalı, yanlışı varsa özür dilemeli ve yaşananlardan ders alarak yoluna devam etmelidir. Ayrıca, bir sorunun anlık çözülmesinden daha önemlisi, soruna sebep olan bakış açısını düzeltmektir.Eşler arasında doğru iletişim ve güzel geçimin oluşabilmesi ve devam edebilmesi için, her iki tarafın da kendi payına ne düştüğünü bilmesi ve elinden gelenin en iyisini yapabilmek için çaba sarf etmesi gerekir. Aksi hâlde, herkes ortaya çıkan sorundan karşısındakini sorumlu tutar. Bu ise çözümsüzlüğün ta kendisidir. Oysa bu, iki tarafın da katkısı olan bir sonuçtur ve çözümü de birlikte bulunmalıdır.Bu kitap; yaşanmış olaylardan yola çıkarak, ailelerde yaşanan sorunların tespitine ve sorunların çözümünü kolaylaştıracak değişik bakış açıları kazandırmaya yardımcı olacaktır. 
Kitap Adı Format Boyut Bağlantı
Ailemde Huzur İstiyorum PDF 6.23 MB İndir
Ailemde Huzur İstiyorum EPUB 6.96 MB İndir
Ailemde Huzur İstiyorum MOBI 5.49 MB İndir
Ailemde Huzur İstiyorum ODF 5.86 MB İndir
Ailemde Huzur İstiyorum DJVU 7.32 MB İndir
Ailemde Huzur İstiyorum RAR 4.76 MB İndir
Ailemde Huzur İstiyorum ZIP 4.39 MB İndir

Sponsorlu Kitaplar

Satıcı Kitap Adı Bağlantı
BKM Kitap Sessizlik Artık Sensizlik Satın Al
Kitapyurdu Yüreğin Yorgunluk Görmesin Satın Al

Benzer Kitaplar
Kitap Yorumları - (5 Yorum)


bu eseri okudum mutlaka okumalısınız okuduğunuzda geç kaldığınızı göreceksiniz teşekkürler Saliha hanım


Aile kavramının önemine değinen, bunun, yaşadığımız zaman diliminde ne kadar önemli olduğunu anlatan bir kitap…


Saliha Erdim ile tanışma kitabımdı. Gerçekten içeriği çok aydınlatıcı ve samimi. Fiyatıda çok daha uygun diğer sitelere oranla. Kesinlikle tavsiye ediyorum.


Saliha Hanım gerçekten yine harika bir kitap yazmış herkes okumalı.. Bir nefeste okunuyor..


Emeğinize sağlık Saliha Hocam bir solukta bitti…Kitaptaki hikayeler şu zaman da bir çok ailenin sorunu. Allah yuvalarımıza huzur versin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*